Rwanie
145
2005-10-04
Podrzut
190
2010-12-03
Dwubój
333
2010-12-03
-
– Bundesliga 1A 2017-03-11 · Mutterstadt 132
Rwanie 127 132 136 132Podrzut – – – –Sinclair: 152.19 -
– Bundesliga 1A 2016-03-19 · Leimen 302
Rwanie 130 134 137 134Podrzut 156 162 168 168Sinclair: 346.61 -
– Bundesliga 1B 2016-03-06 · Samswegen 308
Rwanie 130 134 138 138Podrzut 158 164 170 170Sinclair: 353.5 -
– Bundesliga 1B 2016-01-30 · Samswegen 305
Rwanie 130 135 140 140Podrzut 160 165 170 165Sinclair: 350.38 -
– Bundesliga 1B 2015-12-19 · Samswegen 306
Rwanie 130 135 138 138Podrzut 158 164 168 168Sinclair: 354.09 -
– Bundesliga 1B 2015-12-05 · Stralsund 300
Rwanie 128 133 137 133Podrzut 156 162 167 167Sinclair: 344.64 -
– Bundesliga 1B 2015-10-17 · Chemnitz 300
Rwanie 125 130 135 135Podrzut 155 160 165 165Sinclair: 346.13 -
– Bundesliga 1A 2015-05-09 · Chemnitz 305
Rwanie 130 135 140 140Podrzut 160 165 170 165Sinclair: 349.89 -
– Bundesliga 1A 2015-04-25 · Obrigheim 307
Rwanie 130 135 140 140Podrzut 160 167 – 167Sinclair: 354.03 -
– Bundesliga 1B 2015-03-21 · Samswegen 307
Rwanie 130 135 140 140Podrzut 160 167 173 167Sinclair: 354.38 -
– Bundesliga 1B 2015-03-07 · Meißen 305
Rwanie 130 135 140 135Podrzut 160 165 170 170Sinclair: 352.58 -
– Bundesliga 1B 2015-02-21 · Samswegen 300
Rwanie 130 135 138 135Podrzut 155 160 165 165Sinclair: 346.97 -
– Bundesliga 1B 2014-11-08 · Wolmirstedt 302
Rwanie 132 137 140 137Podrzut 160 165 168 165Sinclair: 348.27 -
– Bundesliga 1B 2014-10-11 · Görlitz 300
Rwanie 130 135 140 135Podrzut 160 165 169 165Sinclair: 345.79 -
9 17th Waldemar Malak Memorial 2012-06-23 · Gdansk · M Open 325
Rwanie 135 140 145 140Podrzut 173 180 185 185Sinclair: 356.9 -
– German Championships 2011-10-08 · Forst · M 94 kg –
Rwanie 144 144 144 144Podrzut 180 181 183 –Sinclair: 0 -
1 German Championships 2010-12-03 · Chemnitz · M 94 kg 333
Rwanie 143 148 150 143Podrzut 180 184 190 190Sinclair: 380.8 -
7 33rd European Junior Championships 2005-10-04 · Trencin · M 94 kg 331
Rwanie 140 145 148 145Podrzut 178 183 186 186Sinclair: 376.81
Prognoza na 2026
Brak startów od 2017 – prognoza nie jest liczona.
Rwanie
76%
41/54
Podrzut
84%
42/50