Bilengrek Kamil

Bilengrek Kamil

Data urodzenia: 2002-00-00

Klub: LKS Budowlani Nowy Tomysl

POL · EWF

⚖️ Porównaj z…
Rwanie 90 2024-06-15
Podrzut 110 2024-06-15
Dwubój 200 2024-06-15
Forma 2026 ~197 Prognoza
  1. 7 58th 33rd Under 23 Polish Championships 2025-05-23 · Kleszczów · M 81 kg 195
    Rwanie 84 88 91 88
    Podrzut 102 105 107 107
    Sinclair: 253.46
  2. 5 57th Under 23 Polish Championships 2024-10-04 · Siedlce · M 81 kg 189
    Rwanie 82 86 88 86
    Podrzut 103 107 107 103
    Sinclair: 239.87
  3. 2 WLKP Championship 2024-09-15 · Gołańcz · M 81 kg 185
    Rwanie 80 85 85 80
    Podrzut 100 105 105 105
    Sinclair: 237.23
  4. 8 AZS Championships 2024-06-15 · Biała Podlaska · M 89 kg 200
    Rwanie 85 90 93 90
    Podrzut 105 110 115 110
    Sinclair: 248.78
  5. 10 Spring CUP 2024-03-23 · Nowy Tomyśl · M Open 200
    Rwanie 83 87 90 90
    Podrzut 105 110 115 110
    Sinclair: 247.71
  6. – 55th Under 23 Polish Championships 2023-06-15 · Gdańsk · M 89 kg –
    Rwanie 80 85 85 85
    Podrzut 110 110 110 –
    Sinclair: 0
  7. 4 Children\s Day 2022-06-05 · Nowy Tomyśl · M Junior 192
    Rwanie 84 87 90 87
    Podrzut 105 105 105 105
    Sinclair: 236.79
  8. 7 66th Junior Polish Championships 2022-04-07 · Biłgoraj · M 89 kg 200
    Rwanie 83 88 90 90
    Podrzut 105 110 112 110
    Sinclair: 246.22
  9. 9 65th Junior Polish Championships 2021-04-23 · Zamosc · M 89 kg 185
    Rwanie 75 80 84 84
    Podrzut 95 101 105 101
    Sinclair: 227.75
  10. 11 Spring Cup 2021-03-30 · Nowy Tomyśl · M Junior 180
    Rwanie 70 75 80 80
    Podrzut 95 95 100 100
    Sinclair: 223.76
  11. 7 New Year\s Cup 2021 2021-01-23 · Nowy Tomyśl · M Junior 171
    Rwanie 75 78 78 75
    Podrzut 90 93 96 96
    Sinclair: 212.57
  12. 16 64th Junior Polish Championships 2020-10-08 · Gdańsk · M 81 kg 164
    Rwanie 67 70 73 73
    Podrzut 85 89 91 91
    Sinclair: 199.99

Prognoza na 2026

Ostatni sezon (2025)195 kg
Prognoza 2026~197 kg
Prawdopodobny zakres192–202.5
Pewnośćwysoka

Prognoza = najlepszy dwubój z 2025 × typowa zmiana wyniku rok do roku u zawodników w wieku 24 lat (mediana z bazy IWRP). Zakres obejmuje środkową połowę zawodników (25–75%). Wyniki z 2026 nie są brane do obliczeń – służą tylko do porównania.

Rwanie 75% 27/36
Podrzut 58% 21/36

Zgłoś

Zgłoś