Gralak Daniel

Gralak Daniel

Data urodzenia: 2001-00-00

POL · EWF

⚖️ Porównaj z…
Rwanie 115 2024-10-04
Podrzut 130 2026-05-22
Dwubój 240 2024-06-21
Forma 2026 225 ▼ −21 kg vs prognoza
  1. 7 AZS Polish Cup 2026-05-22 · Biała Podlaska · M 85 kg 225
    Rwanie 85 93 95 95
    Podrzut 120 125 130 130
    Sinclair: 297.33
  2. – 57th Under 23 Polish Championships 2024-10-04 · Siedlce · M 81 kg –
    Rwanie 110 114 115 115
    Podrzut 134 135 135 –
    Sinclair: 0
  3. 2 MAZ Under 23 Championship 2024-06-21 · Siedlce · M 81 kg 240
    Rwanie 100 100 110 110
    Podrzut 130 135 138 130
    Sinclair: 313.64
  4. 5 55th Under 23 Polish Championships 2023-06-15 · Gdańsk · M 73 kg 219
    Rwanie 97 101 105 101
    Podrzut 118 122 122 118
    Sinclair: 297.74
  5. 8 54th Under 23 Polish Championships 2022-06-10 · Bydgoszcz · M 73 kg 208
    Rwanie 90 94 95 95
    Podrzut 106 113 118 113
    Sinclair: 284.26
  6. – Polish league DMP III 2021-09-04 · Ciechanów –
    Rwanie 80 82 82 –
    Podrzut 95 100 105 100
    Sinclair: –
  7. 9 65th Junior Polish Championships 2021-04-23 · Zamosc · M 73 kg 198
    Rwanie 82 86 88 88
    Podrzut 102 110 114 110
    Sinclair: 274.25
  8. – Polish league DMP I 2021-03-06 · Waw 192
    Rwanie 82 86 90 86
    Podrzut 100 106 106 106
    Sinclair: 264.5
  9. 12 90th Polish Championships 2020-11-26 · Bilgoraj · M 67 kg 173
    Rwanie 73 78 81 81
    Podrzut 92 100 100 92
    Sinclair: 236.2
  10. 16 64th Junior Polish Championships 2020-10-08 · Gdańsk · M 73 kg 155
    Rwanie 70 76 78 70
    Podrzut 85 85 95 85
    Sinclair: 209.63
  11. 2 Polish University Championships 2020-09-04 · Biała Podlaska · M 67 kg 154
    Rwanie 60 65 67 67
    Podrzut 70 80 87 87
    Sinclair: 212.12

Prognoza na 2026

Ostatni sezon (2024)240 kg
Prognoza 2026~246 kg
Prawdopodobny zakres233.5–259.5
Wynik 2026 225 kg −21 kg · gorzej niż prognoza

Prognoza = najlepszy dwubój z 2024 × typowa zmiana wyniku rok do roku u zawodników w wieku 24, 25 lat (mediana z bazy IWRP). Zakres obejmuje środkową połowę zawodników (25–75%). Wyniki z 2026 nie są brane do obliczeń – służą tylko do porównania.

Rwanie 61% 20/33
Podrzut 55% 18/33

Zgłoś

Zgłoś