Rwanie
118
2024-03-31
Podrzut
150
2026-05-11
Dwubój
266
2024-03-31
Forma 2026
260
-
4 Asian Championships 2026-05-11 · Gandhinagar · K +86 kg 260
Rwanie 110 110 115 110Podrzut 136 143 150 150Sinclair: 276.71 -
6 90th 32nd World Senior Championships 2025-10-02 · Forde · K +86 kg 249
Rwanie 105 111 115 111Podrzut 135 138 138 138Sinclair: 264.43 -
5 Asian Championships 2025-05-09 · Jiangshan · K +87 kg 252
Rwanie 110 116 119 110Podrzut 142 150 150 142Sinclair: 264.64 -
5 31st World Championships 2024-12-06 · Manama · K +87 kg 264
Rwanie 110 115 115 115Podrzut 142 149 149 149Sinclair: 272.25 -
8 IWF World Cup - Paris 2024. Qual. Event 2024-03-31 · Phuket · K +87 kg 266
Rwanie 110 115 118 118Podrzut 140 144 148 148Sinclair: 274.2 -
5 32nd 52nd Asian Championships 2024-02-03 · Tashkent · K +87 kg 245
Rwanie 110 110 110 110Podrzut 135 143 144 135Sinclair: 253.26 -
1 27th Junior World Championships 2023-11-15 · Guadalajara · K +87 kg 252
Rwanie 106 111 115 111Podrzut 137 141 144 141Sinclair: 263.04 -
9 30th World Championships 2023-09-04 · Riyadh · K +87 kg 253
Rwanie 110 114 114 110Podrzut 140 143 143 143Sinclair: 264.15 -
2 36th Asian Junior Championship 2023-07-28 · Delhi · K +87 kg 248
Rwanie 103 108 110 108Podrzut 130 140 143 140Sinclair: 264.99 -
7 31st Asian Championships 2023-05-05 · Jinju · K +87 kg 248
Rwanie 105 110 113 110Podrzut 138 138 142 138Sinclair: 260.5 -
4 30th Asian Championships 2022-10-06 · Manama · K +87 kg 247
Rwanie 100 106 111 106Podrzut 130 137 141 141Sinclair: 258.64 -
9 28th World Championships 2021-12-07 · Tashkent · K +87 kg 236
Rwanie 100 100 107 100Podrzut 125 130 136 136Sinclair: 249.98 -
6 8th Youth World Championships 2019-03-08 · Las Vegas · K +81 kg 184
Rwanie 73 79 84 84Podrzut 100 109 110 100Sinclair: 209.35
Prognoza na 2026
Ostatni sezon (2025)252 kg
Prognoza 2026~257 kg
Prawdopodobny zakres248.5–266.5
Wynik 2026
260 kg
+3 kg · w zakresie prognozy
Prognoza = najlepszy dwubój z 2025 × typowa zmiana wyniku rok do roku u zawodników w wieku 23 lat (mediana z bazy IWRP). Zakres obejmuje środkową połowę zawodników (25–75%). Wyniki z 2026 nie są brane do obliczeń – służą tylko do porównania.
Rwanie
59%
23/39
Podrzut
67%
26/39