Rwanie
123
2021-12-18
Podrzut
145
2024-04-23
Dwubój
267
2022-02-05
Forma 2026
255
-
– Bundesliga 2A 2026-02-07 · Essen 255
Rwanie 115 115 120 115Podrzut 135 140 145 140Sinclair: 358.61 -
– Bundesliga 2A 2026-01-24 · Plauen 250
Rwanie 115 120 120 115Podrzut 135 140 145 135Sinclair: 345.92 -
– Bundesliga 2A 2025-11-15 · Berlin 262
Rwanie 120 120 120 120Podrzut 135 140 142 142Sinclair: 358.18 -
5 Ukrainian Senior Championship 2024-04-23 · Lutsk - Луцьк · M 73 kg 265
Rwanie 120 120 126 120Podrzut 135 140 145 145Sinclair: 357.22 -
– Bundesliga 2B 2022-02-05 · Waldkirchen 267
Rwanie 115 120 122 122Podrzut 135 140 145 145Sinclair: 353.53 -
– Bundesliga 2B 2021-12-18 · Geratal OT Gräfenroda 267
Rwanie 115 119 123 123Podrzut 135 140 144 144Sinclair: 350.52 -
6 Ukrainian Youth Championship 2019-02-04 · Kharkov - Харків · M 73 kg 226
Rwanie 97 103 104 104Podrzut 115 120 122 122Sinclair: 293.49 -
12 Ukrainian Youth Championship 2018-05-10 · Chernomorsk - Чорноморськ · M 69 kg 201
Rwanie 87 91 93 91Podrzut 103 107 110 110Sinclair: 268.37
Prognoza na 2026
Ostatni sezon (2025)262 kg
Prognoza 2026~265 kg
Prawdopodobny zakres258–272
Wynik 2026
255 kg
−10 kg · gorzej niż prognoza
Prognoza = najlepszy dwubój z 2025 × typowa zmiana wyniku rok do roku u zawodników w wieku 24 lat (mediana z bazy IWRP). Zakres obejmuje środkową połowę zawodników (25–75%). Wyniki z 2026 nie są brane do obliczeń – służą tylko do porównania.
Rwanie
54%
13/24
Podrzut
83%
20/24