Rwanie
180
2025-08-12
Podrzut
223
2026-02-23
Dwubój
390
2026-02-23
Forma 2026
390
-
1 Belarusian U23 Championship 2026-05-11 · Brest - Брэст · M +110 kg 375
Rwanie 165 170 175 175Podrzut 200 210 – 200Sinclair: 393.25 -
1 Belarusian Cup 2026-02-23 · Grodno - Гродно · M +110 kg 390
Rwanie 167 175 175 167Podrzut 205 215 223 223Sinclair: 408.19 -
1 Belarusian Senior Championship 2025-08-12 · Mogilev - Могилёв · M +109 kg 390
Rwanie 170 180 – 180Podrzut 200 210 220 210Sinclair: 409.23 -
1 Belarusian U23 Championship 2025-04-21 · Grodno - Гродно · M +109 kg 376
Rwanie 160 166 171 171Podrzut 185 195 205 205Sinclair: 401.67 -
1 Belarusian Cup 2025-03-17 · Mogilev - Могилёв · M +109 kg 375
Rwanie 157 163 168 168Podrzut 190 200 207 207Sinclair: 400.02 -
1 Belarusian Senior Championship 2024-10-07 · Grodno - Гродно · M +109 kg 350
Rwanie 150 160 165 160Podrzut 181 190 – 190Sinclair: 370.09 -
1 Belarusian Cup 2024-05-16 · Mogilev - Могилёв · M +109 kg 363
Rwanie 160 168 172 168Podrzut 185 195 – 195Sinclair: 384.03 -
1 Belarusian Junior Championship 2024-03-18 · Vitebsk - Витебск · M +109 kg 378
Rwanie 162 170 170 170Podrzut 192 200 208 208Sinclair: 404.03 -
1 Belarusian Cup 2023-09-18 · Minsk - Минск · M +109 kg 355
Rwanie 150 160 165 165Podrzut 180 180 190 190Sinclair: 385.58 -
1 Belarusian Junior Championship 2023-06-05 · Grodno - Гродно · M +109 kg 346
Rwanie 155 160 165 160Podrzut 180 186 – 186Sinclair: 375.65 -
2 Belarusian Senior Championship 2023-05-02 · Mogilev - Могилёв · M +109 kg 361
Rwanie 155 163 168 168Podrzut 185 193 196 193Sinclair: 390.29 -
11 Belarusian Senior Championship 2019-08-22 · Grodno - Гродно · M 89 kg 248
Rwanie 110 115 118 118Podrzut 125 130 135 130Sinclair: 291.2 -
5 Youth Spartakiad of Belarus 2018-03-27 · Бобруйск - Bobruisk · M 77 kg 165
Rwanie 70 75 75 75Podrzut 85 90 92 90Sinclair: 217.99
Prognoza na 2026
Ostatni sezon (2025)390 kg
Prognoza 2026~397 kg
Prawdopodobny zakres385–410
Wynik 2026
390 kg
−7 kg · w zakresie prognozy
Prognoza = najlepszy dwubój z 2025 × typowa zmiana wyniku rok do roku u zawodników w wieku 22 lat (mediana z bazy IWRP). Zakres obejmuje środkową połowę zawodników (25–75%). Wyniki z 2026 nie są brane do obliczeń – służą tylko do porównania.
Rwanie
79%
30/38
Podrzut
83%
29/35