Steitz Falk

Steitz Falk

Data urodzenia: 1993-00-00

GER · EWF

⚖️ Porównaj z…
Rwanie 115 2018-03-10
Podrzut 145 2017-12-16
Dwubój 256 2017-12-16
  1. – Bundesliga 2A 2018-04-07 · Langen 254
    Rwanie 105 112 117 112
    Podrzut 133 142 150 142
    Sinclair: 292.02
  2. – Bundesliga 2A 2018-03-10 · Weinheim 255
    Rwanie 102 110 115 115
    Podrzut 140 150 – 140
    Sinclair: 293.03
  3. – Bundesliga 2A 2018-02-17 · München 255
    Rwanie 102 108 113 113
    Podrzut 127 137 142 142
    Sinclair: 298.4
  4. – Bundesliga 2A 2018-02-03 · Grünstadt 250
    Rwanie 100 107 112 112
    Podrzut 128 138 146 138
    Sinclair: 294.88
  5. – Bundesliga 2A 2017-12-16 · Langen 256
    Rwanie 100 107 111 111
    Podrzut 125 135 145 145
    Sinclair: 302.28
  6. – Bundesliga 2A 2017-11-25 · Langen 247
    Rwanie 97 102 107 107
    Podrzut 120 130 140 140
    Sinclair: 290.25
  7. – Bundesliga 2A 2017-11-11 · Langen 235
    Rwanie 95 100 105 105
    Podrzut 120 130 139 130
    Sinclair: 276.59
  8. – Bundesliga 1A 2017-09-16 · Lörrach 225
    Rwanie 90 95 100 100
    Podrzut 110 120 125 125
    Sinclair: 267.44
  9. – Bundesliga 2B 2017-03-25 · Gräfenroda 253
    Rwanie 102 107 112 112
    Podrzut 127 135 141 141
    Sinclair: 298.58
  10. – Bundesliga 2B 2017-03-11 · München 251
    Rwanie 102 107 111 111
    Podrzut 125 134 140 140
    Sinclair: 295.9
  11. – Bundesliga 2B 2017-02-25 · Langen 245
    Rwanie 100 106 111 111
    Podrzut 125 134 140 134
    Sinclair: 288.82
  12. – Bundesliga 2B 2017-02-04 · Langen 240
    Rwanie 100 106 111 106
    Podrzut 120 130 134 134
    Sinclair: 282.32
  13. – Bundesliga 2B 2017-01-21 · Suhl 232
    Rwanie 95 100 105 105
    Podrzut 110 120 127 127
    Sinclair: 275.91
  14. – Bundesliga 2B 2016-10-15 · Langen 225
    Rwanie 90 95 100 100
    Podrzut 110 120 125 125
    Sinclair: 270.97
  15. – Bundesliga 2A 2016-04-02 · Gräfenroda 240
    Rwanie 100 104 107 107
    Podrzut 123 130 133 133
    Sinclair: 285.16
  16. – Bundesliga 2A 2016-01-30 · Langen 235
    Rwanie 100 110 110 100
    Podrzut 120 130 135 135
    Sinclair: 278.28

Prognoza na 2026

Brak startów od 2018 – prognoza nie jest liczona.

Rwanie 92% 44/48
Podrzut 87% 41/47

Zgłoś

Zgłoś